wtorek, 22 września 2015

ZGUBIENI Charlotte Rogan 1/2015


"Zostaliśmy pozbawieni wszelkiej godności. Nie zostało w nas nic dobrego ani szlachetnego, odkąd straciliśmy żywność i schronienie."

Książkę czyta się z lekkością i zaciekawieniem. Losy bohaterów stają się inspiracją do przemyśleń nad siłą charakteru, przyjętą postawą i duchem walki o życie. Dobra pozycja, choć mam lekki niedosyt większej wyrazistości głównej bohaterki. Oryginalny tytuł trafniejszy.

4.5/6- warto przeczytać
literatura piękna
ZGUBIENI Charlotte Rogan 1/2015

6 komentarzy:

 1. Cieszę się, że wróciłam do kilku Twoich pierwszych wpisów. Kobieto, jak Ty się cudownie rozwinęłaś w tym blogowaniu! Aż miło zerknąć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaledwie rok temu stwierdziłam, że chcę utrwalać swoje wrażenia z przeczytanych książek, dzielić się nimi z innymi, czerpać inspiracje. :) Najpierw nieśmiało, jeszcze bez pewności, że czas mi na to pozwoli, a później już z czystą pasją i szczerą radością. :) Jak przyjemnie, że zajrzałaś do pierwszej zajawki o książce, tak dawno tu nie byłam. :)

   Usuń
  2. Mam takie małe zboczenie... Jak już bywam u kogoś regularnie, to sprawdzam, jak zaczynał i czy się rozwinął, i w ogóle przyjemnie jest poczytać takie starsze, pierwsze i jeszcze niepewne wpisy :)

   Usuń
  3. Gdybym tylko miała na to czas, chętnie bym tak wędrowała po tych wpisach. :) Początki zawsze niosą w sobie tyle obietnic. :)

   Usuń
 2. Weszłam w pierwszy post i muszę powiedzieć, że jest mega progres ! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. nie pociągają mnie takie tematy, ale na leniwe popołudnie czemu nie :-)

  OdpowiedzUsuń