czwartek, 24 września 2015

BOTANIKA DUSZY Elizabeth Gilbert 50/2015

"Nie ma usprawiedliwienia dla rodzica, który osobiście nie uczy dziecka myślenia."

Niesamowite intelektualne i emocjonalne przeżycie. Fascynująca książka, wprost nie mogłam się od niej oderwać. Czytałam z największą przyjemnością, właściwie zostałam przez nią wessana. Niepowtarzalne, barwne, cudowne opisy, które rozpaliły moją wyobraźnię. Patrząc na litery widziałam za nimi cudowny świat, a kiedy dotarłam do ostatniej strony, nie potrafiłam się z nim rozstać. Idealny tytuł, doskonale oddający ducha książki. Wybitna literatura.

6/6 - rozkosz czytania
literatura piękna

3 komentarze:

 1. Imponujące tempo czytania i portfolio zainteresowań ;o) Zachęciłaś mnie do Botaniki duszy i Syberii! Sensacji i kryminałów nie lubię, ale i tak jest z czego wybrać! Będę zaglądała! ;o)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdecznie dziękuję. :) Za "Botanikę duszy" oddałabym niemal swoją duszę, to emocjonalna dawka świetnego czytania na kilka dni. :) Przy "Syberii" zmarzłam, tak sugestywna była ta czytelnicza podróż. :) Na razie rzucam się na każdy niemal gatunek literatury, tak wygłodniała jestem, ale z czasem pewnie ustalę preferencje. Choć z drugiej strony jakoś nigdy nie mogłam usiedzieć na miejscu, zwłaszcza myślami, stąd tyle zainteresowań. :)

   Usuń
 2. jestem zaintrygowana tą książką, chętnie bym ją chociaż przejrzała :-)

  OdpowiedzUsuń