środa, 30 września 2015

STARTER Lissa Price 54/2015

STARTER tom 1

"W moim świecie nic nie było tym, na co wyglądało. Zastanawiam się, czy jeszcze kiedykolwiek będę w stanie komukolwiek zaufać."

Spotkanie z lekturą zaliczam do sympatycznych. Czytałam z dużą przyjemnością i zaciekawieniem. Przejrzysty język, ciekawa fabuła, pewna odmienność stylu, składają się na ciekawy klimat książki. Oba tomy cyklu mocno wciągają. Bardzo dobra fantastyka postapokaliptyczna dla młodzieży.

4.5/6 - warto przeczytać
fantastyka2 komentarze:

  1. O ja... Ale pomyszkowałam na Twoim blogu, że aż trafiłam na wpis, gdzie nie ma ani jednego komentarza! I jeszcze mam do czynienia z baaardzo króciutką recenzję. Jednak dzięki temu widać, jak bardzo rozwinęłaś warsztat i przedstawiasz ludziom dłuższe opinie. :)
    A co do tej książki, to od jakiegoś czasu mam ją w planach. Starter należy do tego gatunku, który kocham ponad życie i aktualnie nie wyobrażam sobie, abym się z nim nigdy nie zetknęła. A że jeszcze niedawno dokupiłam sobie drugi tom tej dylogii, to w wakacje zrobię sobie czytelniczy maraton. Zobaczymy, jak ja odbiorę twórczość Lissy Price. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. nie do końca przepadam za posapokalipsą, ale dałabym szanse tej książce :-)

    OdpowiedzUsuń