sobota, 5 marca 2016

TWOJA NIEZWYKŁA PODRÓŻ. 100 NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC NA ŚWIECIE

[PRZEDPREMIEROWO]

Książka do kolorowania dla każdego, małego i dużego, mniej lub bardziej artystycznie uzdolnionego, ze smykałką do tworzenia lub czystą przyjemnością zabawą kolorami. Można wyczarować barwny świat, wesoły, radosny, dostojny lub elegancki. Utrwalić obraz wspomnień z odwiedzonych już miejsc lub wyrazić wyobrażenia o zakątkach świata, do których dopiero zamierzamy się udać. Z książką odbywamy podróże do stu najpiękniejszych miejsc na świecie, inspirujemy naszą wyobraźnię, poddajemy się fantazji, przyjemności tworzenia, ćwiczymy cierpliwość, odreagowujemy stres dnia codziennego. Liczne propozycje zapewniające wiele godzin interesujących wędrówek, które my uczynimy pięknymi na swój sposób i w zgodzie z tym co nam w duszy gra, wybrali eksperci Lonely Planet, specjalizujący się w tworzeniu turystycznych przewodników. Kredki, pisaki, farby, skrawki materiałów... dowolna technika, najważniejsze, aby sprawiała fantastyczną zabawę. Wielki Kanion, Dolina Królów, Zatoka Ha Long, Wodospady Wiktorii, Panteon, Akropolis? Czy Kapadocja, Zamek w Edynburgu, Wyspy Galapagos, Sagrada Familia? A może Wielka Rafa Koralowa, Alhambra, Park Narodowy Yosemite? Lub Mezquita, Świątynia Szwedagon, Lodowce w Nowej Zelandii, Wielki Mur Chiński?

Data premiery 30.03.2016.
Hobby, kolorowanka.
Wydawnictwo SQN.

Pokolorowane z uśmiechem
przez Sylwię Pycio (13 lat). :)


27 komentarzy:

 1. Ciekawa pozycja! Jeszcze takiej książki nie widziałam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyznam, że ja również po raz pierwszy dałam się skusić na taką formę czytelnictwa. :) Przyciągnęła mnie tematyka obrazków do pokolorowania i taka inspiracyjna zachęta do znalezienia się w wymarzonym świecie podróży. :)

   Usuń
 2. Świetny pomysł, bo tych wszystkich kwiatków to mam dośc :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomysł uważam za bardzo inspirujący i wciągający, chodź pokoloruj mój świat na żółto i... :)

   Usuń
 3. Ostatnio pojawia się coraz więcej takich pozycji. Niedawno w sklepie widziałem książkę z kropkami do połączenia. Dobra rzecz na odstresowanie! Ciekawe co będzie następne? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dla mnie świetne pomysły, sposób na oderwanie od ekranu telewizora, komputera czy komórki. :)

   Usuń
 4. Wszędzie proste kwiatki, mandale a tu proszę :D
  Widzę, że pozycja mogąca konkurować z Tajemnym Ogrodem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjemne wędrówki po świecie z książką w ręku, w inny sposób, ale także bardzo przyjemny. :)

   Usuń
 5. Mam podobną, tyle że z cudami świata :) Fajna odskocznia od pracy i obowiązków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zauważyłam, że coraz więcej osób daje się wciągnąć w hobby kolorowania, nie ma się co dziwić, przyjemnie czuć się kreatywnym. :)

   Usuń
 6. Polubiłam ostatnio to kolorowanie, chociaż pożera sporo czasu, którego i tak nie mam. Moje córki urządzają mi czasem konkursy, która najciekawiej pokoloruje. Wygląda na to, że najlepiej wychodzi to 4-latce :-p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Samo wybieranie kolorów, ich zestawianie i cieszenie wzroku efektem końcowym, powoduje, że wyzwala się w nas pozytywna energia. :)

   Usuń
 7. O ja Cię! To chyba nawet mój brak talentów manualnych nie przeszkodzi. Ostatnio dużo znajomych koloruje, teraz zostaje mi przekonać samego siebie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie przejawiam większych zdolności artystycznych, a jednak dałam się skusić na kolorowanie i przyznam, że faktycznie może to bardzo wciągać. :)

   Usuń
 8. Jeszcze się nie skusiłam na żadną kolorowankę. Pewnie dlatego, że nie mam czasu na nie za bardzo. Ale kusząąą:)
  A jak widzę, poszukujesz wyzwań czytelniczych to u siebie organizuję jedno, może Ci przypadnie do gustu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inspiracji poszukuję zawsze i wszędzie. :) Tylko, że nie na wszystko mam już czas. Czytanie książek przede wszystkim! :)

   Usuń
 9. Uwielbiam podróże i odwiedzanie ciekawych miejsc, ale wiadomo - teraz, jako matka, mam już znacznie mniejsze możliwości jeżdżenia po świecie..., więc chyba pozostaje mi kolorowanka ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie ta sama przypadłość i mnie dopadła. :) Wiem, że wiele osób nawet z dziećmi podróżuje, ale u mnie to spore wyzwanie logistyczne, bo jeszcze liczny zwierzyniec domowy. :) Zatem inspiracji należy szukać w książkach, filmach podróżniczych i kolorowankach. :)

   Usuń
 10. WOW, to coś zdecydowanie dla mnie, właśnie wróciłam do kolorowania <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Następne rysunki (bo przez weekend z rodzinką troszkę ich wspólnie pokolorowaliśmy :) ) zamierzamy ozdobić przy użyciu farb. :) Miałam kolejną okazję, aby poopowiadać dzieciom o moich podróżach. :)

   Usuń
 11. super:) bardzo fajny pomysł, tak jak te kolorowanki dla dorosłych mnie nie przekonują, tak tę mam ochotę kupić!

  OdpowiedzUsuń
 12. Bo w tej książce ukryte są nasze podróżnicze marzenia, spełnione i jeszcze nie. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ale fajna! Kupię mojej córeczce!

  OdpowiedzUsuń
 14. uwielbiam takie kolorowanki, sama się przy nich odstresowuję :)

  OdpowiedzUsuń